+421 55 6815611 | egjak@egjak.com
19.6.2024 – Finále školskej futbalovej ligy
Nezaradené

Dňa 19.6.2024 sa na našej škole uskutočnilo už tradičné veľkolepé finále školskej futbalovej ligy.

Sily si zmerali tímy štvrtákov a oktávy. Štvrtáci dominovali v zápase a počas stavu 6:0 sme si už všetci mysleli, že je vymaľované, ale oktáva potom chytila druhý dych a takmer sa jej podarila neuveriteľná otočka. Nechýbalo veľa… Oktaváni strelili 5 gólov v krátkom časovom intervale, avšak na posledný gól sa už nezmohli, a tak štvrtáci zápas tesne vyhrali, čím si obhájili titul z minulého roka.

Počasie bolo skvelé, preto sa mali naši žiaci možnosť aspoň trošku schladiť čapovanou kofolou alebo dokonca aj kopčekom zmrzliny. Počas polčasovej prestávky nám zaspievala Lenka Koránová zo 4.C. Ďalej si mali naši žiaci možnosť zasúťažiť v rôznych súťažiach. K obohateniu polčasovej prestávky patrilo losovanie tomboly alebo vyvrcholenie súťaže EGJAK Games. Ďakujeme divákom za skvelú atmosféru a tešíme sa na ďalší ročník futbalovej ligy na EGJAK-u.