+421 55 6815611 | egjak@egjak.com
Koľko lásky … 2022

Projekt „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok” spája generácie ľudí po celom Slovensku a stáva sa milou vianočnou tradíciou. Cieľom je potešiť nám/Vám neznámeho seniora žijúceho v zariadení pre seniorov, prípadne osamelo vo vlastnej domácnosti.

Veľká väčšina ľudí žijúcich v zariadeniach nemá žiadnych príbuzných, prípadne sa nestretávajú, a preto práve Váš/náš darček môže byť ich darčekom jediným a občas i posledným. Preto do krabičky od topánok zabalenej vo vianočnom papieri (spodok a vrch samostatne, aby sa dala otvárať) zabalíme okrem jednotlivých kategórií vecí aj obrovský kus svojho srdca.

V rámci triedy môžete spoločne vyskladať max. 2 krabičky pre babičky2 krabičky pre deduškov. Bližšie informácie o tom, čo všetko má byť v jednej krabičke, nájdete na stránke https://www.kolkolasky.sk/. V krabičke by určite nemal chýbať Vami vytvorený vianočný pozdrav, ktorý obdarovanému vyčarí úsmev na tvári.

Do zbierky sa môžeme zapojiť do 5.12.2022, kedy všetky krabičky z EGJAK-u poputujú ku kontaktnej osobe. Zbierať a následne odovzdávať balíčky kontaktnej osobe budú: Mgr. Stanislav Kocka a Mgr. Mária Lakatošová