+421 55 6815611 | egjak@egjak.com
5.6.2024 – Matematický náboj v škole
Nezaradené

Dňa 5.6.2024 sa na našej škole uskutočnil Matematický náboj, ktorý sa stal skutočným zážitkom pre nadšencov matematiky. Podujatie pod vedením p. uč. Stanovej zorganizoval tím oktavanov, 4. C a septimy (na čele s Tesi Stanovou a Edom Fedorčukom).

Žiaci sekundy a tercie mali možnosť vypočítať zaujímavé a aj náročnejšie matematické úlohy, ktoré preverili ich logické myslenie a kreativitu. Okrem toho si mohli vyskúšať svoje schopnosti aj pri riešení rôznych hádaniek, ktoré neboli len o matematike, ale aj o dôvtipe a rýchlom uvažovaní.

Ale matematika nebola to jediné, čo im náš náboj ponúkol. Súčasťou podujatia boli aj športové aktivity, ktoré priniesli zábavu a možnosť oddýchnuť si od riešenia úloh. Atmosféra bola plná nadšenia, spolupráce a zdravej súťaživosti.

Výsledky boli veľmi tesné, čo svedčí o vysokom nasadení a schopnostiach našich študentov. Každý tím dal do súťaže maximum a všetci účastníci si zaslúžia obrovské uznanie.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii tohto skvelého podujatia, a všetkým zúčastneným študentom za ich účasť a nasadenie. Tešíme sa na ďalšie podobné akcie, kde budeme môcť opäť ukázať, že matematika môže byť zábavná a vzrušujúca!