+421 55 6815611 | egjak@egjak.com
4.9.2023 – Dnes sme slávnostne otvorili novú multimediálnu učebňu na EGJAKU
Nezaradené

S veľkou radosťou sme dnes našim učiteľom a žiakom dali do užívania nový moderný vzdelávací priestor. Na slávnostnom otvorení sa zúčastnil tajomník biskupa VD ECAV Marek Cingeľ a hovorca spoločnosti USS Ján Bača. Učebňa okrem atraktívneho priestoru ponúka výnimočne kvalitné audiovizuálne online spojenie, ktoré sme počas slávnostného otvorenia mohli prakticky vyskúšať. Spojili sme sa s vedúcim spravodajskej stanice TV JOJ 24 Dáriusom Haraksinom, s ktorým sme si zaspomínali na jeho študentské časy u nás na škole.

Nová učebňa je multifunkčným priestorom, ktorý ponúka niekoľko variácií vnútorného usporiadania. Jej súčasťou je nadštandardné technické vybavenie. Poskytuje zároveň aj vhodný reprezentačný priestor. Táto učebňa je veľmi príjemná a veríme, že bude zároveň motivujúcim prostredím pre našich žiakov, v ktorom sa budú radi vzdelávať a v duchu J. A. Komenského tu pre nich bude učenie naozaj hrou.

Pri uvedení do užívania sa chceme aj touto formou poďakovať všetkým našim partnerom, ktorí podporili vznik tejto učebne, menovite Nadačnému fondu USS Steel, Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia, 3 Linea Architekti, AfB social & green it. Taktiež ďakujeme všetkým darcom z radov rodičov, či už za poukázané dve percentá z dane, alebo účelové finančné dary.