Dňa 22. 05. 2026 sa uskutočnili krajské majstrovstvá v atletike, na ktorých naše žiačky podali vynikajúce výkony.
Karolína Janke získala 2. miesto v skoku do výšky a Laura Sauerová si vybojovala striebornú medailu v behu na 800 m.
Dievčatám srdečne gratulujeme, ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy a prajeme im ešte veľa ďalších športových úspechov.

