+421 55 6815611 | egjak@egjak.com

Milé žiačky a žiaci, pomaly ale isto sa nám blížia tohtoročné vianočné sviatky a bez ohľadu na okolnosti okolo nás, je to vždy výnimočný čas radosti, pokoja, pohody a lásky.

Je to zároveň čas, keď sa navzájom obdarúvame a aj tým si prejavujeme štedrosť a vďačnosť jeden voči druhému. Práve preto nás chceme pozvať, aby sme sa zapojili do krásnej aktivity, ktorej cieľom je potešiť babičky a deduškov v domove dôchodcov. Cieľom tohto „skutku lásky“ je naplniť nepotrebné škatule od topánok rôznymi drobnosťami, ktoré vyčaria úsmev na tvárach našich seniorov a potešia ich srdcia. Veď práve táto naša generácia asi najťažšie znáša celú pandemickú situáciu a preto každý jeden z nás môže byť aj touto formou pre nich Božím anjelom a poslom lásky. Vyskúšajme spoločne koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok!

Ak máte záujem sa zapojiť a chcete vedieť viac neváhajte kontaktovať Mgr. Lakatošovú alebo Mgr. Kocku.

(Napíšte nám na Outlook a my vám pošleme podrobné informácie a spôsob a formu doručenia balíčka do určeného času – t. j. do 27. 11. 2020. V tomto termíne tieto balíčky poputujú z našej školy ku kontaktnej osobe.)

Link: